- LEDVANCE

Цена
€12 20 / 23 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Цветност на светлината | RGBCCT |
| Мощност (W) | 9,5 W |
| Светлинен поток (lm) | 806 lm |
| Цветна температура (K) | 2700-6500 K |
| С димер | Да |
| Съвместима платформа | Google Home, Amazon Alexa |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| Напрежение | 220-240V |
| Дълготрайност (h) | 15000 h |
| Енергиен клас | A+ |
| Изисква хъб | Не |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE SMART+ WiFi CLA75 9,5W RGB+CCT регулируема бяла и цветна крушка E27
Подобрете осветлението в дома си с умната крушка LEDVANCE SMART+ WiFi CLA75. Управлявайте яркостта, цвета и температурата на бялата светлина чрез смартфон или гласови команди за перфектната атмосфера. Икономете енергия, докато се наслаждавате на милиони цветове и регулируема бяла светлина от топло до студено дневно.
Ключови Предимства
- Умно управление — Използвайте приложението LEDVANCE SMART+ или гласови команди чрез Google Home и Amazon Alexa, за да настроите осветлението, без да ставате.
- Пълна цветна и регулируема бяла светлина — Избирайте от 16 милиона RGB цвята или настройвайте бялата светлина от 2700K топло до 6500K студено според настроението или дейността.
- Регулируема яркост — Задайте идеалното ниво на осветление за релаксация, работа или забавление.
- Лесен монтаж — Подходяща за стандартни цокли E27, не изисква хъб. Просто я завийте и свържете чрез Wi-Fi.
- Енергийно ефективна — Консумира само 9,5W, като осигурява ярка и дълготрайна светлина.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Цветност на светлината | RGBCCT (RGB + регулируемо бяло) |
| Мощност | 9,5 W |
| Цветна температура | 2700-6500 K |
| С димер | Да |
| Съвместима платформа | Google Home, Amazon Alexa |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| Напрежение | 220-240V |
| Изисква хъб | Не |
Какво има в кутията
- 1x LEDVANCE SMART+ WiFi CLA75 крушка
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







